Wykonujemy terapie mające na celu likwidację głodu nikotynowego i alkoholowego. Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne. Skuteczność metody jest bardzo wysoka - 90% osób po jednej terapii nie odczuwa potrzeby palenia. Przeciwwskazaniem poddaniu się terapii jest rozrusznik serca.

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który umieszczony zostaje w elektrodzie kubkowej zintegrowanej z aparatem Bicom. Osoba poddawana terapii podłączana jest również do urządzenia poprzez elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu , w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. W dniu terapii, po skończonym zabiegu absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt. Nie zalecamy stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę ( gumy, plastry ).

Brak chęci palenia odczuwa się już następnego dnia rano. Bardzo istotną rzeczą dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalanych papierosów.

Rzucanie palenia nigdy nie było tak proste!