KRÓTKO, SKUTECZNIE I BEZ CHEMII!

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie Boreliozę lub masz objawy podobnej do tej choroby lub nawet nie jesteś pewien co to za choroba, zapraszamy na sprawdzenie i terapię jej usunięcia.

Pamiętaj! Głównymi objawami Boreliozy są:  zawroty głowy, spadek koncentracji, pogorszenie pamięci, napięcie mięśniowe, zaburzenia rytmu pracy serca. 

 

Jeżeli przy tym masz bóle dużych stawów: kolan, bioder, barków, nadgarstków, stóp, rwy kulszowe to istnieje duże prawdopodobieństwo, że swój rozwój rozpoczyna inna choroba neurologiczna (najczęściej SLA).

 

Poprzez podwójny test tj. wegetatywny rezonansowy test i metodę falową opartą na zmiennym polu magnetycznym jako nośniku odpowiednich częstotliwości możemy w bardzo krótkim okresie czasu ją usunąć. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć i badań naukowych w dziedzinie medycyny energoinformacyjnej możemy zdiagnozować Boreliozę (czas ok 30min) i usunąć ją z organizmu człowieka w trakcie 3-4 wizyt*.

Jest to jedyna taka w Polsce, co najważniejsze skuteczna metoda z całkowitą pewnością wyleczenia z choroby bez ingerencji środków chemicznych.


Jeśli chcesz pewnej, nieuciążliwej terapii przy całkowitym wyleczeniu, zaufaj nam.

JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC. TWOJA DROGA DO NAS TO DROGA PO ZDROWIE, PRZYJDŹ PO NIE!

Zadzwoń, aby umówić się na wizytę:
tel. (24) 262 94 82 lub 606 644 456

 

BORELIOZA
W leczeniu farmakologicznym podaje się antybiotyki z grupy penicylin i cefalosporyny, a niekiedy także tetracykliny i makrolidy. Borelioze mogą wywołać trzy genoszczepy: Borrelia burgdorferi sensu stricto. Borrelia afzeli i Borrelia garini.Borelioza (choroba z Lyme) jest spowodowana przez krętki Borrelia burgdorferi, które są przenoszone na ludzi przez zakażone kleszcze gatunku Ixodes. Kleszcze żyją w lasach położonych na terenach wilgotnych, w miejscach porośniętych olcha, dzikim bzem lub paprociami i żerują na ponad 300 gatunkach ssaków, ptaków i gadów, głównie drobnych gryzoniach. Ryzyko zakażenia człowieka zależy od obszaru geograficznego, na którym doszło do ukąszenia, stadia rozwojowego kleszcza oraz czasu przebywania owada w skórze. Przebieg kliniczny boreliozy można podzielić na okres wczesny i późny. Najbardziej charakterystycznym wczesnym objawem choroby jest rumień wędrujący, który pojawia się na skórze w miejscu ukąszenia przez kleszcza. Zakażenie może wywoływać ponadto rozsiane zmiany skórne, stawowe, w układzie nerwowym lub wielonarządowe. Zastosowanie właściwej antybiotykoterapii nie do końca zapewnia pomyślność leczenia. Formy przetrwalnikowe (cysty, sferoplasty i blebs) są okrągłe, nieruchliwe i pozbawione ściany komórkowej, a zatem niewrażliwe na działanie antybiotyków. Jeśli infekcja nie jest leczona bądź gdy leczy się ją niewłaściwie, może spowodować silny, wędrujący ból i obrzęki stawów – najczęściej kolan – miesiące bądź lata później. W dodatku po kilku tygodniach, miesiącach czy nawet latach od nie leczonej infekcji bakteria może spowodować zapalenie opon mózgowych, przejściowe porażenie mięśni twarzy, drętwienie lub osłabienie kończyn, zaburzenia pamięci i koncentracji, zmiany nastroju, osobowości i snu. U niektórych nie leczonych pacjentów pojawiają się przemijające zaburzenia rytmu serca, zapalenie oczu czy wątroby. Najbardziej niebezpieczna dla ludzi jest pojawiająca się wiosną i wczesnym latem mniejsza postać kleszcza zwana nimfą. Najtrudniej też ją dostrzec, zwłaszcza na skórze pokrytej włosami.

Często stosowany w diagnostyce boreliozy test Elisa daje dodatnie wyniki u 70 % chorych. Pewniejszym sposobem potwierdzenia boreliozy jest badanie za pomocą testu Western-Blot w klasach IgG i IgM. Test Western Blot w klasie IgM wykrywa chorobę u 95% chorych z objawami klinicznymi. Z punktu widzenia biochemii najbardziej wiarygodnym jest badanie LTT, które wykonywane jest w Niemczech i daje 90% pewności.

Należy przy tym pamiętać, że testy te pokazują tylko obecność boreliozy we krwi człowieka. W przypadku kiedy borelioza jest w układzie nerwowym w głowie (zwana często "neuroboreliozą") i nie przekroczy bariery krew-mózg to żadne tego typu testy jej nie wykryją. Jedyną skuteczną metodą w takim przypadku jest metoda biorezonansowa, która niezależnie od miejsca w organizmie jest w stanie potwierdzić obecność patogenu. Może być nawet taka sytuacja, kiedy borelioza jest w stanie tzw. uśpionym.

Z naszych obserwacji wynika, iż stosowane terapie antybiotykowe nie likwidują w 100% boreliozy. Często po takich terapiach borelioza przekracza tzw. barierę krew-mózg i „zasiedla" się w układzie nerwowym, na który nie działają żadne antybiotyki. I w takim przypadku skuteczną metodą diagnozy jaki terapii usuwania borelii jest metoda biorezonansowa.

Wieloletnia praktyka potwierdza, że już po pierwszej wizycie terapeutycznej mającej na celu usunięcie boreliozy, nie testuje się ona u osób które nie poddały się leczeniu farmakologicznemu. Pewność co do braku boreliozy w organiźmie człowieka uzyskujemy dopiero po 3-ciej wizycie ( w przypadku osób nie leczonych farmakologicznie) lub 4-5 wizycie ( w przypadkach chronicznych leczonych farmakologicznie). Wizyta sprawdzająca jest nieodzowna po 2-3 tygodniach od zakończenia terapii. Należy przy tym pamiętać, że jeżeli testy morfologiczne Elisa i/lub Western Blota potwierdziły obecność boreliozy we krwi to na potwierdzenie skuteczności terapii falowej można się udać dopiero po 2-3 tygodniach po kontroli. Oczywiście wynik powinien być ujemny, chyba, że w organizmie są inne schorzenia wymienione wcześniej, które zniekształcają obraz w szczególności badania IgG i IgM.